1. TEDARİK, KARGO VE TESLİMAT

Kargonuzu teslim aldıktan sonra, kargo yetkilisi ile birlikte açıp kontrol etme hakkınız vardır. Siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik ve/veya hasarlı olduğunu görürseniz, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. Tutanak tutulması hukuki açıdan oldukça önemlidir.

Bu hasarı ya da eksikliğin sizden dolayı değil kargo firması tarafından olduğunu gösterir. Tutanak sonucunda yeni ürünleriniz tarafınıza hemen kargolanacaktır.

Tutanak sayesinde yetkililerimiz kargo firmasının sigortasından gerekli olan hasarın bedelini alabilecektir.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.  Adrese teslim hizmetimizden yararlanabilir veya kargo firmalarıyla gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra mücbir bir sebep olamadıkça en geç 5 (beş) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir

2. İPTAL, İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

Ürünlerimizde İade yoktur.  Ürün dışarıda giyilmediği taktirde  Değişim mevcuttur            

3. ÖDEME

Sitemizde aşağıdaki şekillerde sipariş verebilirsiniz:

1. Kredi Kartı ile Ödeme: Bütün kredi kartları sitemizde geçerlidir.

2. Havale ile ödeme: Havale ile ödeme yaptığınızda lütfen açıklama kısmına sipariş onayından sonra oluşacak olan sipariş/fatura numaranızı ekleyiniz.

Siparişleriniz onaylandıktan sonra kargoya teslim edilecektir. (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınacaktır.  Kargo şirketi satın aldığınız ürünü belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir. Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürününüzü teslim almadan TUTANAK tutturarak kargo yetkilisine iade etmenizi önemle rica ederiz.

Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı firmamız kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağından sizlere bu bedel iadesi yapılamamaktadır.